top of page

čt 11. 7.

|

Okres Trenčín

Festival Pohoda 2024 - Trenčín (SK)

Peter zahraje na letošní Pohodě s celou kapelou. Bude to velké - šest muzikantů, violončelistka a nejpohodovější festival střední Evropy. To musíte zažít! --- Peter will perform at this year's Pohoda with his entire band. It's going to be big - six musicians, a cellist. You have to experience it!

Festival Pohoda 2024 - Trenčín (SK)
Festival Pohoda 2024 - Trenčín (SK)

Čas a místo

11. 7. 2024 0:00

Okres Trenčín, Slovensko

O události

Pohoda je umělecký festival na kterém můžete zažít alternativu, indie, elektroniku, ale i world music, punk i klasiku. Spoučasně spolu s literaturou, tancem, vizuálním uměním, filmem a divadlem, vytvářejí jedinečnou podobu tohoto svělého festivalu. Kvality Festivalu Pohoda, potvrzují i mnohá ocenění, včetně prestižního European Festival Awards 2023 v kategorii Nejlepší středně velký festival.

Stojí za to to zažít, tak přijďte na Pohodu a vychutnejte si ji!

---

Pohoda is an artistic festival where you can experience alternative, indie, electronic, as well as world music, punk, and classical. Along with literature, dance, visual arts, film, and theater, they create a unique character for this great festival. The qualities of the Pohoda Festival are confirmed by numerous awards, including the prestigious European Festival Awards 2023 in the category of Best Medium-Sized Festival. It’s worth experiencing, so come to Pohoda and enjoy it!

Vstupenky /tickets: Pohoda Festival

Sdílet událost

bottom of page